K&K Studios - Web Design & Digital Marketing - Strony Internetowe - Logo

K&K Studios

K&K STUDIOS

Kilka słów
o nas

Jesteśmy młodym zespołem pasjonatów wszystkiego co związane z web designem oraz marketingiem w sieci. Zespół tworzą ludzie z ogromnym doświadczeniem oraz chęcią tworzenia nowych i fascynujących projektów.
Chcemy dostarczać najlepsze możliwe efekty dla naszych Klientów. Każdy projekt traktujemy indywidualnie i robimy co w naszej mocy, aby implementować naszą pasję i doświadczenie w każdej realizacji.
K&K Studios - K&K Studios - Strony Internetowe - Logo

PROCES TWÓRCZY

Etapy realizacji

Długoletnia obecność w branży nauczyła nas wielu rzeczy. Najważniejszą z nich jest właściwa organizacja pracy. Projekt każdego Klienta realizujemy etapami, sumiennie osiągając kamienie milowe.

JAK TWORZYMY

Software & Partnerzy

Współpracujemy z liderami w branży IT. Wieloletnia obecność na rynku, dziesiątki obsłużonych Klientów oraz tysiące złotych wydane w kampaniach reklamowych pozwoliły nam zostać partnerem Google oraz Meta, z czego jesteśmy bardzo dumni.

Realizując projekty korzystamy wyłącznie z najnowszych programów dostępnych na rynku. W ten sposób możemy zaoferować Klientom najlepszą obsługę. Oprogramowanie, na bazie którego tworzymy strony internetowe pozwoli Ci samodzielnie bez najmniejszego problemu zarządzać treściami w przyszłości.

Nam również miło Cię poznać! 
Teraz już wiesz kim jesteśmy i jak możemy Ci pomóc.

Liczby mówią same za siebie

1 +

Zrealizowanych projektów

1 +

Zadowolonych Klientów

1 %

Satysfakcji

Zapytaj o ofertę